Kim jesteśmy? - Agencja specjalizującą się w marketingu filmowym

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z osób, które z pasją realizują powierzone im projekty.

Nasze pomysły są świeże i przede wszystkim trafne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wybranymi i sprawdzonymi firmami oferujemy pełen zakres usług w najwyższej jakości.

Prezes Zarządu

Teresa Szymańska – Kacymirow

Porzuciła pracę w HR-ach po to, by zająć się filmem. Pomimo tego, że jest Panią Prezes to zawsze można do niej przyjść i pogadać dosłownie o wszystkim. Jest duszą towarzystwa, uwielbia się bawić i spędzać czas w miłym towarzystwie najchętniej w pewnym spokojnym miejscu na Suwalszczyźnie. Szaleje na nartach tak często, jak to tylko możliwe. Jest urocza, szczególnie wtedy, gdy po raz kolejny na spotkaniu wspomina krzywą Gaussa J Jeśli na drodze mignie Wam samochód z prędkością światła, to możecie być pewni, że to ona – uwielbia szybkie samochody i równie szybko nimi jeździ.

Dyrektor Kreatywny

Bartek Zimiński

Zwany przez nas pieszczotliwie „Bartolomeo”. Dyrektor kreatywny z pasji do kreatywności. Ma najwspanialszą córkę świata – Natalkę i chomika o imieniu Piszczek, który czasem nas nawiedza w klatce z różową zjeżdżalnią. W filmie pracuje od długich lat, które umila odżywką białkową – aktywność fizyczna to po kreatywności jego drugie imię. Jest wiecznie młody jak Keanu Reeves.

Office Manager

Anna Przybylska

Nie ma możliwości, by nie wiedzieć kim jest, ponieważ to ona jako pierwsza wita wszystkich nas i naszych gości. Z filmem związana prywatnie i zawodowo. Entuzjastka aktywnego wypoczynku (z lazurową wodą na horyzoncie), nowinek z dziedziny kosmetologii i zdrowego żywienia – tak, jeśli ktokolwiek chce pogadać o glutenie zapraszamy na konsultacje do Ani. Uwielbia piękne wnętrza i przebierane imprezy tematyczne (Myszka Miki czy Rambo – no problem!). Chciałaby mieć drugiego psa i w końcu znaleźć wymarzony odcień blondu.

Dział PR

Masza Grabowska

Zakochana w Kurosawie, Dodes’ka-den widziała setki razy. Wypełnia energią absolutnie każdy kąt miejsca, w którym przebywa. Znak rozpoznawczy – nie tylko wulkaniczny (nie mylić z wybuchowy) charakter ale i włosy! Pokłady niespożytkowanej energii uwalnia na ringu bokserskim. Jej prawy prosty może zaboleć. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych – jak nie oknem, to drzwiami, a jak nie drzwiami to uśmiechem.

Dział PR

Agata Wojciechowska

Właścicielka kina Pacyfik. Nie lubi filmów z „happy endem”. Marzy, że pewnego dnia Jake Gyllenhaal porwie ją na galę rozdania Oscarów. Czas wolny poświęca swojej największej pasji – kotu Gracjanowi. Taka to piękna miłość! Nawet jak jej spać nie daje, o atencję się doprasza, gardzi którąś z nowych zabawek. Lubi kupować i dostawać takie zwykłe prezenty. Maszynę do waty cukrowej albo do robienia dymu. Kartonowego wokalistę. Książki blogerek z poradami, w co się ubrać. Chusteczki higieniczne w setki i dwusetki. Torbę mamby. Bezkonfliktowa i zabawna.

Online Marketing Manager

Joanna Karwecka

Zmienia kolor włosów, bo lubi. Klika, bo lubi. Lajkuje, produkuje banery, słucha nut i kluczy wiolinowych,  kocha się w trzech mężczyznach, w tym dwóch na czterech łapach. Wielbicielka starokamienicznego klimatu, psychoanalizy i rozkładania osobowości na czynniki pierwsze. Zanim się zdenerwuje, przeanalizuje czy warto. Zagorzała fanka alternatywnych metod parzenia kawy – marzy o kawowym tripie po Europie.

Online PR Specialist

Anna Kryńska

Uwielbia trwonić cenny czas na granie na Play Station. Fabuła GTA najlepiej opisuje jej temperament – długo nie usiedzi w miejscu, chyba że w łożku (saving…). Może nie napada na banki, ale za to jest w pogoni. W pogoni za swoim maluchem 😉 Rola mamy sprawia jej największą frajdę i satysfakcję!

Specjalistka Crosspromocji

Anita Dąbrowska

Z filmem związana od kołyski. Rodzice – prekursorzy pomysłu na seanse z dziećmi 😉 Uwielbiała zasypiać na wieczornych seansach, wsłuchana w głosy z dużego ekranu. Dzisiaj na filmach nie zasypia, natomiast obecność na sali kinowej uspakaja, inspiruje i wprowadza w jeszcze lepszy nastrój. Przy filmach pracowała zawsze i od zawsze, jest to pasja i ciekawość Świata wciąż nieprzemijająca. Utożsamia się z cytatem (autorstwa Marilyn Monroe):
Uważam, że szczerość, prostota, i bezpośredniość, do których (prawdopodobnie) dążę, są często brane za czystą głupotę, a jako, że żyjemy w szczerym świecie – bardzo możliwe, że bycie szczerym, to głupota.